Koranet

Váš partner vo svete
korektúr a prekladov

Ponuka
O mne
Ako pracujem
Referencie
Cenník
Kontakt
TOPlist

aktualizácia: 1. 8. 2018
Překlady, s.r.o. Spolupracujeme s Překlady s.r.o.

    www.4home.sk

Zariaďovanie domácnosti a s tým spojené veľké nakupovanie je pre väčšinu ľudí nočná mora. Ak k nim patríte aj vy, určite nepoznáte internetový obchod www.4home.sk. V tomto e-shope totiž nakúpite všetko, čo potrebujete, bez stresu, zhonu, námahy, zbytočného chodenia a straty času. Už viac nepotrebujete behať po obchodných centrách, krúžiť po parkoviskách, strkať a tlačiť sa s inými kúpychtivými ľuďmi. V e-shope 4home.sk nájdete všetko pod jednou strechou. Čo potrebujete kúpiť, to zoženiete ihneď v pokoji a z pohodlia vášho domova.

Nachádza sa tu skutočne veľké množstvo výrobkov, ale nemusíte mať strach. E-shop je prehľadný, produkty sú rozdelené do viacerých logických kategórií. Samostatnú kategóriu tvorí bytový textil, ktorý obsahuje ďalšie sekcie, ako posteľná bielizeň, vankúšiky, prestieradlá, utierky, uteráky a pod. Kategóriu Doplnky a dekorácie tvoria okrem iného vázy, fototapety, aromalampy a doplnky do kúpeľní. Na kuchyňu a jej vybavenie sú zamerané v podstate až dve kategórie, a to Kuchyňa a jedáleň s rôznymi riadmi, mištičkami príbormi a taniermi a Domáce spotrebiče, ktoré vám v kuchyni, a nielen v nej, uľahčia varenie či pečenie, a tým ušetria množstvo času, ktorý môžete venovať sebe a svojej rodine napríklad pri posedení na terase pri grilovaní. Aha, vy ešte nemáte gril? Tak navštívte sekciu Záhrada a hobby, kde si z bohatej ponuky isto nejaký vyberiete. V tejto sekcii si prídu na svoje aj domáci majstri, ktorí v nej nájdu kompletný sortiment výrobkov do svojej dielne.

Kto by nechcel byť krásny a zdravý? A kto raz za čas nepotrebuje nakúpiť darčeky pre svojich blízkych a priateľov? Opäť nemusíte nikam chodiť. Stačí len navštíviť www.4home.sk a otvoriť si záložky Krása a zdravie a Móda a darčeky. Veľké množstvo kozmetických výrobkov, zdravotných pomôcok a darčekových predmetov vám zaručí, že si určite dokážete vybrať to, čo potrebujete, čo je pre vás najvhodnejšie a to, čo poteší nielen vás, ale i obdarovaného.

E-shop je skutočne pre každého. Svoje si tu nájdu domáce gazdinky, domáci majstri, kuchárky. Nájdete tu výrobky do každej miestnosti v dome i mimo neho, do dielne i do záhrady. Pre seba i pre druhých. Pre svojich kamarátov, pre svoju rodinu. Navyše, e-shop je indexovaný na internetovom porovnávači cien a získal prestížny certifikát Overené zákazníkmi. Takže ak ste aj doteraz váhali, už nemusíte. Navštívte www.4home.sk a urobte si radosť.

všetky články | domov