Koranet

Váš partner vo svete
korektúr a prekladov

Ponuka
O mne
Ako pracujem
Referencie
Cenník
Kontakt
TOPlist

aktualizácia: 1. 8. 2018
Překlady, s.r.o. Spolupracujeme s Překlady s.r.o.

    Harmony

Každý majiteľ psa dobre pozná stresujúce situácie, ktoré môžu stretnúť jeho štvornohého kamaráta počas života. Či už je to len „obyčajný strach zo samoty“, úzkosť z cestovania alebo len z návštevy veterinára. Už pri takýchto, pre nás banálnych veciach môže stratiť váš psík pocit pohody a dostať sa do stresových situácií. Najstresujúcejšie sú preňho hlavne ohňostroje spojené s veľkým hlukom, ale takisto napríklad len obyčajné výbuchy z delobuchov alebo výstrely. Pes má omnoho citlivejší sluch ako človek, a tak mu silný hluk môže doslova spôsobovať bolesť. Najlepšie je preto psíka odviesť niekam z dosahu hluku, venovať sa mu a upokojovať ho. Ak sa nie je možné hluku úplne vyhnúť, veľmi dobrým pomocníkom sú rôzne upokojujúce prípravky, ako napríklad prémiový, 100 % prírodný, certifikovaný prípravok Harmony pre pokoj a pohodu vášho chlpáča s dvojročnou zárukou a zárukou spokojnosti.

Medzi najdôležitejšie zložky, ktoré sa v ňom nachádzajú, patria L-theanín. Táto látka – aminokyselina –, nachádzajúca sa iba v zelenom čaji, priamym pôsobením v mozgu a na nervovú sústavu navodzuje stav upokojenia a pocit pohody.

Extrakt z valeriány, ktorý presne ako L-theanín slúži na upokojenie vášho zvieraťa.

Tiamín, čo je vlastne iné pomenovanie vitamínu B1. Nedostatok tohto vitamínu spôsobuje svalovú slabosť a únavu, čím sa váš psík automaticky stáva menej odolným proti vonkajším vplyvom a všetkým stresujúcim faktorom. Nemenej dôležitou zložkou prémiového prípravku na upokojenie pre psy Harmony je vitamín C. Je zodpovedný za celkové zdravie. Na starosti má celý rad telesných procesov. Je významným antioxidantom, spomaľuje proces starnutia. Je nevyhnutný na tvorbu kolagénu, čo je bielkovina potrebná pre kosti, chrupavky, kožu, ďasná i zuby, čiže v podstate pre kompletné fungovanie psieho organizmu.

Harmony je teda jedinečným mixom účinných látok s chuťou hovädzieho mäsa, ktoré vášho psíka uvoľnia, upokoja, zbavia stresu, nervozity a strachu, a tým umožnia jemu i vám užiť si spoločné chvíle strávené pri cestovaní, ale možno i pri rôznych sviatkoch a hlučnejších oslavách.

všetky články | domov