Koranet

Váš partner vo svete
korektúr a prekladov

Ponuka
O mne
Ako pracujem
Referencie
Cenník
Kontakt
TOPlist

aktualizácia: 1. 8. 2018
Překlady, s.r.o. Spolupracujeme s Překlady s.r.o.

    Vitamins with Black Walnut Powder

Čierny orech a všetky najdôležitejšie vitamíny na jednom mieste. To nájdete v tomto 100 % prírodnom prémiovom vitamínovom prípravku pre psy. Vitamíny majú veľký význam nielen pre ľudí, ale i pre zdravie vášho štvornohého miláčika. Uľahčujú a urýchľujú všetky metabolické procesy v jeho tele. Sú všeobecne prospešné, dôležité pre rast, ako prevencia pred ochoreniami. Slúžia tiež na podporu rozmnožovania a napríklad pomáhajú aj pri rýchlejšom hojení rán. Nedostatok vitamínu negatívne ovplyvňuje metabolizmus, oslabuje imunitný systém. Váš psík sa môže stať citlivejší na vonkajšie vplyvy, rôzne infekcie a invazívne ochorenia. Môže sa uňho prejaviť nechuť do jedla, zmizne zvyčajná hravosť, jeho srsť nadobudne matnú až nezdravú farbu. A keďže svojho psíka určite považujete za súčasť rodiny, chcete preňho a jeho zdravie len to najlepšie. Práve preto je tu Vitamins with Black Walnut Powder, certifikovaný prípravok prémiovej kvality s dvojročnou zárukou a zárukou spokojnosti, ktorý zabezpečí vášmu štvornohému priateľovi všetky najdôležitejšie vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zdravý vývoj kĺbov a kostí, na vitalitu a spokojný a dlhý život.

Z tých najdôležitejších vitamínov môžeme spomenúť:

Vitamín A – nevyhnutný na rast a celkovú pevnosť zubov a kostí.

B komplex – ovplyvňuje metabolizmus tukov, cukrov a cholesterolu. Má tak nezastupiteľnú úlohu v látkovej premene. Napomáha udržovať v zdraví svaly, urýchľuje regeneráciu a napomáha ich rastu.

Vitamín D – pomáha riadiť metabolizmus. Udržuje normálnu hladinu vápnika a fosforu v krvi. A taktiež je veľmi dôležitý pre zdravý vývoj kostí a zubov.

Prípravok má chuť hovädzieho mäsa, obsahuje med, výťažky z Aloe vera, glukozamín MSM na kĺbovú výživu a protiparazitickú zložku z čierneho orecha, ktorá likviduje veľké množstvo známych parazitov vo všetkých vývojových štádiách a pôsobí priamo v tráviacom trakte. Zmierňuje bolesť a opuchy a môže mať pozitívne účinky na sliznicu.

Vďaka tomu vás môže váš psík bez obáv z infekcie sprevádzať po lese a lúkach alebo len pri prechádzke v parku. V každom prípade bude v bezpečí.

všetky články | domov